AKTUALNOŚCI

15.06.2024r.

Z radością informujemy o nawiązaniu współpracy z firmą System 3E, liderem w dziedzinie nowoczesnych technologii budowlanych. Technologia 3E, stosowana przez System 3E, to innowacyjne rozwiązanie, które wykorzystuje ekologiczne i energooszczędne materiały, zapewniając szybki i prosty montaż budynków. Dzięki tej współpracy, DomyJutra.pl będzie mogło oferować swoim klientom jeszcze bardziej zaawansowane i zrównoważone rozwiązania mieszkaniowe. Kluczowymi zaletami tej technologii są skrócenie czasu budowy, redukcja kosztów oraz znaczne obniżenie zużycia energii w gotowych domach. Połączenie doświadczenia obu naszych firm gwarantuje najwyższą jakość usług oraz przyczynia się do rozwoju ekologicznego budownictwa w Polsce.


12.02.2024r.

Miło nam poinformować Państwa, że wraz z nowym rokiem mamy przyjemność świadczyć nową usługę jaką jest sporządzanie świadectw charakterystyki energetycznej. Więcej o usługach w zakładce Oferta


13.01.2023r.

Witamy wszystkich w Nowym Roku 2023.

Mamy zaszczyt ogłosić, że rozpoczęliśmy współpracę z firmą Solcraft, która specjalizuje się w produkcji wzmocnionych paneli H-block® . Domy powstające w technologii Solcraft to domy energooszczędne lub pasywne, cechuje je dobra izolacja cieplna (współczynnik przenikania ciepła wynosi tylko U=0,15 lub U=0,10) oraz odporność na żywioły.
Po więcej informacji na temat nowej technologii dowiesz się tutaj 

Oczywiście nie porzucamy naszej dotychczasowej technologii jaką jest budowanie domów "Izodomowych". Jednakże chcemy dać klientom możliwość wyboru, ponieważ wiemy, że każdy ma inną, własną wizję wykonania swojego wymarzonego domu.


20.05.2022r.

Po długim, pracowitym, ale i owocnym w nowe "Izodomowe domy" czasie chcemy znowu się z Państwem zobaczyć, porozmawiać i rozwiać wszelkie wątpliwości związane z decyzją o budowaniu domu w technologii Izodom. Odwiedź nas koniecznie już 11 i 12 czerwca w godzinach od 10.00 -16.00 na stadionie, Tarczyński Arena Wrocław. Czekamy na Was :)


15.06.2021r.

Dzień dobry! Znowu chcemy się z Państwem spotkać i porozmawiać o nowych jak i sprawdzonych technologiach budowania domów. Zapraszamy na targi nieruchomości tym razem na Stadionie Wrocław 26-27 czerwca od godz. 10 do godz. 16.


22.09.2020r.

Bardzo chcemy podziękować wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko w trakcie tegorocznych targów. Zostaliśmy pozytywnie zaskoczeni ilością osób zainteresowanych budową domu w technologii Izodom pomimo wciąż obowiązujących obostrzeń związanych z pandemią.


15.09.2020r.

Serdecznie zapraszamy na targi Nieruchomości i Budowa Domu w Hali Orbita we Wrocławiu przy ulicy Wejherowskiej 34, które odbędą się już 19-20 września 2020 roku. Kto wciąż ma wątpliwości czy i w jakiej technologii zbudować swój dom to dobra okazja aby się przekonać, że budowa domu w technologii Izodom to trafna inwestycja na lata. Przyjdź i porozmawiaj z nami. Rozwiejemy wszelkie wątpliwości!

 

Więcej informacji na temat samych targów znajdziesz na https://www.targiwroclaw.pl/

Zapraszamy do pobrania bezpłatnego biletu.

https://www.targiwroclaw.pl/newsletter-2/


18.03.2020r.

Wszystkich współpracujących oraz planujących współpracę z nami pragniemy uspokoić, że na ten moment wszelkie dostawy materiałów nie są zagrożone limitem czasowym i ilościowym a planowane budowy odbędą się w terminie.


18.03.2020r.

Otrzymaliśmy informację od organizatora targów, iż kwietniowe spotkanie zostaje przeniesione na przyszły rok. Odnośnie jesiennych targów bez zmian. W razie jakichkolwiek zmian będziemy Państwa informować na bieżąco.


16.03.2020r.

Szanowni Państwo w związku z ogłoszonym stanem zagrożenia epidemiologicznego w Polsce otrzymaliśmy informację od organizatora targów w Hali Orbita, że nie odbędą się one w zapowiadanym terminie. Nowy termin targów zostanie wkrótce ustalony.


06.03.2020r.

Jak co roku pragniemy Państwa zaprosić na targi Nieruchomości i Budowa Domów w Hali Orbita we Wrocławiu przy ulicy Wejherowskiej 34, które odbędą się 25-26 kwietnia. Kto wciąż ma wątpliwości czy i w jakiej technologii zbudować swój dom to dobra okazja aby się przekonać, że budowa domu w technologii Izodom to trafna inwestycja na lata. Przyjdź i porozmawiaj z nami.


01.10.2019r.

Dziękujemy Państwu za przybycie na targi. Zainteresowanych domami energooszczędnymi i pasywnymi było o wiele więcej niż ostatnim razem. Widzimy, że z każdym rokiem zwolenników oszczędzania i ekologii jest coraz więcej. Co nas oczywiście bardzo cieszy.


24.09.2019r.

Serdecznie zapraszamy na targi Nieruchomości i Budowa Domu, które odbędą się we wrocławskiej Hali Orbita przy ulicy Wejherowskiej 34 już w ten weekend, czyli 28 i 29 września. Czekamy na Państwa na naszym stoisku DomyJutra.pl . Więcej informacji na temat samych targów oraz do pobrania e-bilet na stronie  http://www.targiwroclaw.pl/


28.08.2019r.

Wszystkich zainteresowanych budową własnego gniazdka pragniemy zaprosić na targi mieszkaniowe Murator Expo pod hasłem "Nowy dom Nowe mieszkanie" , które odbędzie się na Stadionie Wrocław 07.- 08. września 2019 r., na którym będziemy również my zaproszeni przez firmę Izodom 2000 Polska. Będzie to dobra okazja do zapoznania się bliżej z technologią oraz samą budową w praktyce. Producent i wykonawca w jednym miejscu. Więcej informacji na temat samych targów znajdziecie Państwo tu:  http://targimieszkaniowe.pl/wroclaw/informacje_ogolne,25 


09.04.2019r.

Dziękujemy wszystkim za tak liczne przybycie. Pojawiło się wiele nowych twarzy, ale i również wielu stałych zwolenników technologii Izodom.
Następne targi budowlane z naszym udziałem już we wrześniu, również we Wrocławiu. Zapraszamy.


19.03.2019r.

Zostaliśmy odznaczeni jako najlepsi w 2019 roku wśród specjalistów od fundamentów we Wrocławiu na portalu Oferteo.pl . Wyróżnienie cieszy nas bardzo oraz czujemy się docenieni przez naszych klientów. Nagroda jest dla nas motywacją do dalszej pracy!


22.02.2019r.

Po udanych targach Murator Expo pod sztandarem firmy Izodom2000 Polska mamy zaszczyt zaprosić wszystkich zainteresowanych na "Dolnośląskie Targi Nieruchomości & Budowa Domu" we Wrocławiu, które odbędą się już 6, 7 kwietnia 2019r we Wrocławskiej Hali Orbita. Będzie to dobra okazja to przedyskutowania wszelkich wątpliwości związanych z budowaniem własnego gniazdka, a także możliwość zaznajomienia się lepiej z technologią budowania jakim jest szalunek tracony. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy na nasze stoisko DomyJutra.pl . Więcej informacji o targach na stronie www.targiwroclaw.pl . Do zobaczenia!


12-15.02.2019r

Budma 2019 największe targi budowlane w Polsce. Przesiębiorcy z kraju i za granicy oraz firma Izodom 2000 Polska. Było ciekawie, emocjonująco i pracowicie!


02-03.02.2019r.

Murator Expo 2019 - targi budowlane organizowane na Wrocławskim Stadionie Śląskim. Można było zauważyć jak duże znaczenie ma dla Państwa ekologia i budowa domów pasywnych co przełożyło się na spore zainteresowanie technologią Izodom.